sowie

Gmina Jedlina-Zdrój, Uzdrowiska Szczawno - Jedlina S.A., Uzdrowiskowy Szlak - Strona nieoficjalna

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-26 14:59

Ostatni komentarz: Witam! Bardzo chciałabym wysłać mojego tatę do Jedliny - oprację bajasów miał 2 tyg temu. Prosze o informację czy to lekarz musi dac skierowanie na taką rehabilitacje? Jak długo czeka się na przyjecie? Prosze o informację. Pozdrawiam
dodany: 2009.06.03 07:45:54
przez: katja111
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 10:30

Ostatni komentarz: to jak nie placili to i mają za swoje...
:)

dodany: 2009.06.01 21:59:22
przez: jo
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-02 13:39

Ostatni komentarz: Jeżeli te potłuczone butelki, puszki, papiery nazwali porządkiem i czystością to chyba widzieli tylko to co im pozwolono.
dodany: 2009.03.26 10:14:10
przez: gość
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-07 15:59

Ostatni komentarz: No i co dalej. A co z mieszkańcami Głuszycy, przez którą przejeżdża dziennie kilka tysięcy samochodów. Czy mają tak żyć dalej w nieustannym huku pojazdów? Ani odpoczynku ani snu.
dodany: 2009.01.07 19:24:24
przez: gość
czytaj więcej
Data newsa: 2008-10-24 15:33

Ostatni komentarz: Poszaleć? - a czy las jest miejscem do szaleństw??? Ten tor powstał w w lesie, zniszczono korzenie drzewostanu, wokół tej całej infrastruktury toru jest hałas, brud,puszki,szkło- to właśnie widzą kuracjusze.
No a mieszkańcy tego terenu są pewnie uszczęśliwieni tą całą hałastrą pod ich domami. Koniec ich spokoju- mieszkańcy się nie liczą, ważna kasa za wszelką cenę - przyrody i zdrowia mieszkańców.
dodany: 2008.11.06 10:39:23
przez: gość
czytaj więcej
Gwiazdy Biznesu 2023 – Ruszyły zgłoszenia!
2023-08-01 13:48

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego zaprasza do rywalizacji w 9. edycji Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu”. Tegoroczny wyścig po prestiżowe statuetki potrwa do 17 września 2023.


O nagrodę mogą ubiegać się przede wszystkim przedsiębiorstwa, samorządy, jednostki samorządu terytorialnego, Instytucje Otoczenia Biznesu, które wnoszą znaczący wkład w rozwój gospodarki województwa dolnośląskiego oraz wspierają przedsiębiorczość.

 

Laureatów poznamy 6 października 2023 w Starej Kopalni w Wałbrzychu. Gwiazdą wieczoru będzie Mateusz Ziółko – pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów.

 

Pretendenci do statuetek „Gwiazd Biznesu 2023” mogą zgłaszać się w następujących kategoriach:

 

Mikro Biznes
Mikro Firma
Mała Firma
Średnia Firma
Podmiot Ekonomii Społecznej
Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Instytucja
Samorząd Przyjazny Biznesowi
Osobowość

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 września 2023. Uczestnictwo w rywalizacji jest BEZPŁATNE.

 

Wyboru laureatów, na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, dokona Kapituła Konkursu, złożona z niezależnych przedstawicieli podmiotów gospodarczych i instytucji. Oceniane będą aktywności podejmowane w 2022 roku.

 

Wręczenie nagród zaplanowano na 06 października 2023 w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Zakładamy, że w Gali Finałowej udział weźmie ok. 500 gości. Będą to osobowości regionu: przedsiębiorcy, samorządowcy, ludzie kultury, politycy oraz znane osobowości.

 

– Nagroda gospodarcza „Gwiazdy Biznesu” ma za zadanie promować i nagradzać sektor mikro, małych i średnich firm. Jest to wyraz uznania dla przedsiębiorców, którzy inwestują w innowacyjne rozwiązania oraz angażują się w rozwój lokalnej społeczności, przynosząc tym samym liczne korzyści dla Dolnego Śląska. „Gwiazda Biznesu” to jedno z nielicznych w swoim rodzaju podziękowań dla tych, którzy tworzą nasz region zarówno w kwestii gospodarczej, jak i społecznej. Otrzymanie tego prestiżowego tytułu jest potwierdzeniem dobrej praktyki biznesowej oraz uwiarygodnieniem rzetelności firmy. Jest również wyrazem uznania za ciężką pracę i osiągnięcia. Warto również zaznaczyć, że do bezpłatnej rywalizacji w plebiscycie mogą przystąpić wszystkie podmioty z terenu Dolnego Śląska, w tym przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje, podmioty ekonomii społecznej oraz organizacje promujące przedsiębiorców – podkreśla Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. – Jestem niezmiernie dumny, że mogę być częścią tego niezwykłego plebiscytu i świętować sukcesy lokalnych przedsiębiorców. Wierzę, że „Gwiazda Biznesu” to nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale również szansa na jeszcze większy rozwój i sukces. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w biznesowej rywalizacji i dołączenia do grona laureatów, którzy na zawsze będą honorować Dolny Śląsk swoimi osiągnięciami – dodaje Robert Jagła.

 

Regulamin oraz ankiety zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.gwiazdybiznesu.com.pl

 

Źródło: frw.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: