sowie

Gmina Jedlina-Zdrój, Uzdrowiska Szczawno - Jedlina S.A., Uzdrowiskowy Szlak - Strona nieoficjalna

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-26 14:59

Ostatni komentarz: Witam! Bardzo chciałabym wysłać mojego tatę do Jedliny - oprację bajasów miał 2 tyg temu. Prosze o informację czy to lekarz musi dac skierowanie na taką rehabilitacje? Jak długo czeka się na przyjecie? Prosze o informację. Pozdrawiam
dodany: 2009.06.03 07:45:54
przez: katja111
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 10:30

Ostatni komentarz: to jak nie placili to i mają za swoje...
:)

dodany: 2009.06.01 21:59:22
przez: jo
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-02 13:39

Ostatni komentarz: Jeżeli te potłuczone butelki, puszki, papiery nazwali porządkiem i czystością to chyba widzieli tylko to co im pozwolono.
dodany: 2009.03.26 10:14:10
przez: gość
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-07 15:59

Ostatni komentarz: No i co dalej. A co z mieszkańcami Głuszycy, przez którą przejeżdża dziennie kilka tysięcy samochodów. Czy mają tak żyć dalej w nieustannym huku pojazdów? Ani odpoczynku ani snu.
dodany: 2009.01.07 19:24:24
przez: gość
czytaj więcej
Data newsa: 2008-10-24 15:33

Ostatni komentarz: Poszaleć? - a czy las jest miejscem do szaleństw??? Ten tor powstał w w lesie, zniszczono korzenie drzewostanu, wokół tej całej infrastruktury toru jest hałas, brud,puszki,szkło- to właśnie widzą kuracjusze.
No a mieszkańcy tego terenu są pewnie uszczęśliwieni tą całą hałastrą pod ich domami. Koniec ich spokoju- mieszkańcy się nie liczą, ważna kasa za wszelką cenę - przyrody i zdrowia mieszkańców.
dodany: 2008.11.06 10:39:23
przez: gość
czytaj więcej
Pozostały miłe wspomnienia
2012-09-18 12:56


Powrót do szkoły z plecakami pełnymi książek i...wakacyjnych wspomnień. Dzieci ze świetlicy środowiskowej Fundacji „Merkury” wakacje mają za sobą jednak z pewnością będą pamiętać czas wolny, który spędzili w świetlicy jak i poza nią. Wypoczynek zorganizowany w świetlicy obfitował w rozmaite gry, zabawy i konkursy jak również wycieczki. Dużą atrakcją dla dzieci był wyjazd do Jura Parku w Krasiejowie koło Opola, który odbył się dzięki zaproszeniu otrzymanemu od Klubu Abstynenta „Nowe Życie” ze Szczawna Zdroju.
 


W towarzystwie dinozaurów dzieci spędziły dzień pełen wrażeń bawiąc się w lunaparku, kinie i nad wodą. Finisz wakacji dla dzieci ze świetlicy Fundacji „Merkury” to także kilkudniowy wyjazd do Jedliny Zdroju i pobyt w Hotelu „Jedlinka” urozmaicony poprzez długie wycieczki i spotkanie z historią. Podczas wyjazdu dzieci były w Zagórzu Śląskim i zwiedzały Zamek Grodno, chodziły podziemiami sztolni w Walimiu, dowiedziały się co kryje tamtejszy kościół św. Jadwigi, jak również poznały zakamarki Pałacu w Jedlinie Zdroju. A i to nie wszystko... dzieci dzielnie wspinały się na Wielką Sowę by móc z wieży widokowej podziwiać przepiękny krajobraz, wykazały się także wielką odwagą przepływając łodziami w podziemiach kompleksu Włodarz w Jugowicach. Dzieci uczestniczyły w projekcji filmu o księżnej Daisy, a swoje zdolność plastyczne pokazały pięknie zdobiąc porcelanę i malując gipsowe figurki, które zabrały do domu. Dziecięce śpiewy i tańce przy ognisku oraz nagrody otrzymane za uczestnictwo w zajęciach zakończyły tę wakacyjną przygodę by rozpocząć kolejną, także bardzo ważną jaką jest powrót do szkolnej ławki. Świetlica środowiskowa Fundacji „Merkury” prowadzona jest przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta Wałbrzycha, a wypoczynek wakacyjny świetlicowych dzieci w Hotelu „Jedlinka” sfinansowany został ze środków statutowych Fundacji „Merkury”. (red)

źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: