sowie

Gmina Jedlina-Zdrój, Uzdrowiska Szczawno - Jedlina S.A., Uzdrowiskowy Szlak - Strona nieoficjalna

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-26 14:59

Ostatni komentarz: Witam! Bardzo chciałabym wysłać mojego tatę do Jedliny - oprację bajasów miał 2 tyg temu. Prosze o informację czy to lekarz musi dac skierowanie na taką rehabilitacje? Jak długo czeka się na przyjecie? Prosze o informację. Pozdrawiam
dodany: 2009.06.03 07:45:54
przez: katja111
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 10:30

Ostatni komentarz: to jak nie placili to i mają za swoje...
:)

dodany: 2009.06.01 21:59:22
przez: jo
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-02 13:39

Ostatni komentarz: Jeżeli te potłuczone butelki, puszki, papiery nazwali porządkiem i czystością to chyba widzieli tylko to co im pozwolono.
dodany: 2009.03.26 10:14:10
przez: gość
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-07 15:59

Ostatni komentarz: No i co dalej. A co z mieszkańcami Głuszycy, przez którą przejeżdża dziennie kilka tysięcy samochodów. Czy mają tak żyć dalej w nieustannym huku pojazdów? Ani odpoczynku ani snu.
dodany: 2009.01.07 19:24:24
przez: gość
czytaj więcej
Data newsa: 2008-10-24 15:33

Ostatni komentarz: Poszaleć? - a czy las jest miejscem do szaleństw??? Ten tor powstał w w lesie, zniszczono korzenie drzewostanu, wokół tej całej infrastruktury toru jest hałas, brud,puszki,szkło- to właśnie widzą kuracjusze.
No a mieszkańcy tego terenu są pewnie uszczęśliwieni tą całą hałastrą pod ich domami. Koniec ich spokoju- mieszkańcy się nie liczą, ważna kasa za wszelką cenę - przyrody i zdrowia mieszkańców.
dodany: 2008.11.06 10:39:23
przez: gość
czytaj więcej
Jedlina po grecku
2012-03-19 10:22


Najsłynniejsze utwory kultury greckiej mieli okazję usłyszeć goście pałacu w Jedlince. Zespół „Mythos”, który wystąpił na zaproszenie Urzędu Miejskiego w Jedlinie Zdroju oraz Centrum Kultury, uczcił w ten sposób Międzynarodowy Dzień Kobiet. - Chcemy przenosić widzów w słoneczną podróż do pięknej Hellady, gdzie ludzie żyją w nieco inny sposób. Jedzą, tańczą, piją i bawią się od zachodu po wschód i z południa na północ. – mówił podczas koncertu Janis Buras, lider zespołu „Mythos”. Sala balowa pałacu w Jedlince jak zwykle wypełniona była po brzegi. Uzdrowisko tradycyjnie już uczciło święto kobiet, muzyczną niespodzianką. Wstęp na koncert oczywiście był bezpłatny, a dla Pań, czekał również szampański prezent. Ubiegłe dwa lata przebiegały pod znakiem Flamenco. Tym razem jednak w monumentalnym obiekcie rozbrzmiały dźwięki charakterystyczne dla kultury greckiej. Nie zabrakło takich hitów jak Sirtaki, popularnie zwanego Zorbą. Trio artystów zagrało również inne dobrze znane standardy tego rodzaju muzyki. - W tym regionie niegdyś zamieszkiwało dużo ludności pochodzenia greckiego. Dzisiaj prawie wszyscy wrócili z powrotem do swojej ojczyzny. My jednak postanowiliśmy kultywować tradycje swoich ojców – tłumaczył Janic Buras. Zespołowi udało się nawet porwać zgromadzonych na sali do wspólnej zabawy i tańców. Goście zaproszeni do pałacu mieli również okazję skorzystać z oferty nowo-otwartego hotelu Jedlinka.


Trzygwiazdkowy obiekt, z restauracją, salą konferencyjną oraz zapleczem Spa jest uzupełnieniem kompleksowej oferty tego historycznego zabytku. - Brakowało tutaj bazy noclegowej. Teraz można przyjechać do nas na dłużej. Lepiej poznać sam pałac, dowiedzieć się więcej o jego historii oraz tajemnicach Trzeciej Rzeszy. Przy okazji również turyści wypoczną w hotelu oraz zrelaksują się w naszych gościnnych progach – opowiada Paweł Mikołajczyk, dyrektor Hotelu Jedlinka. Red.
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: