sowie

Gmina Jedlina-Zdrój, Uzdrowiska Szczawno - Jedlina S.A., Uzdrowiskowy Szlak - Strona nieoficjalna

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-26 14:59

Ostatni komentarz: Witam! Bardzo chciałabym wysłać mojego tatę do Jedliny - oprację bajasów miał 2 tyg temu. Prosze o informację czy to lekarz musi dac skierowanie na taką rehabilitacje? Jak długo czeka się na przyjecie? Prosze o informację. Pozdrawiam
dodany: 2009.06.03 07:45:54
przez: katja111
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 10:30

Ostatni komentarz: to jak nie placili to i mają za swoje...
:)

dodany: 2009.06.01 21:59:22
przez: jo
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-02 13:39

Ostatni komentarz: Jeżeli te potłuczone butelki, puszki, papiery nazwali porządkiem i czystością to chyba widzieli tylko to co im pozwolono.
dodany: 2009.03.26 10:14:10
przez: gość
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-07 15:59

Ostatni komentarz: No i co dalej. A co z mieszkańcami Głuszycy, przez którą przejeżdża dziennie kilka tysięcy samochodów. Czy mają tak żyć dalej w nieustannym huku pojazdów? Ani odpoczynku ani snu.
dodany: 2009.01.07 19:24:24
przez: gość
czytaj więcej
Data newsa: 2008-10-24 15:33

Ostatni komentarz: Poszaleć? - a czy las jest miejscem do szaleństw??? Ten tor powstał w w lesie, zniszczono korzenie drzewostanu, wokół tej całej infrastruktury toru jest hałas, brud,puszki,szkło- to właśnie widzą kuracjusze.
No a mieszkańcy tego terenu są pewnie uszczęśliwieni tą całą hałastrą pod ich domami. Koniec ich spokoju- mieszkańcy się nie liczą, ważna kasa za wszelką cenę - przyrody i zdrowia mieszkańców.
dodany: 2008.11.06 10:39:23
przez: gość
czytaj więcej
Rekordowy dochód z balu charytatywnego
2011-02-08 22:59

Już po raz szósty w Jedlinie – Zdroju odbył się Bal Charytatywny, z którego dochód przeznaczony jest na fundusz stypendialny dla najzdolniejszych uczniów jedlińskich szkół. Organizatorem jak co roku było Stowarzyszenie Miłośników Jedliny-Zdroju oraz Burmistrz Miasta. Dzięki uprzejmości właściciela goście tradycyjnie bawią się w pięknych wnętrzach Pałacu w Jedlince.

 

 

Wśród licznie przybyłych gości nie zabrakło przedstawicieli świata polityki, przedsiębiorców i samorządowców. Witając uczestników balu gospodarze wręczali kotyliony, które ręcznie na te okazję, przygotowała młoda jedlińska artystka – Asia Kułakowska. Oprawę muzyczną balu zapewnił znakomity duet muzyczny, a menu jedlińska restauracja „Charlotta”. O północy na sali balowej, pojawiła się Biała Dama z ogromnym tortem, ufundowanym przez Stowarzyszenie Miłośników Jedliny-Zdrój.

 Aukcje jak co roku prowadzili Gospodarze Balu. Największą cenę osiągnął egzemplarz Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej z własnoręczną dedykacją Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Ofiarodawcą była, obecna na Balu, Pani Poseł K. Mrzygłocka. Szczęśliwym Nabywcą został Pan Eugeniusz Orłowski – Prezes Firmy „O&S Computer-Soft”. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się obrazy lokalnych artystów o różnej tematyce, a także jak zwykle przygotowana przez Włodarza Miasta Nalewka Orpel’s Drink. Wśród licytowanych przedmiotów znalazł się wydany na tę okoliczność złoty znaczek Stowarzyszenia Miłośników Jedliny-Zdroju, oryginalna waza ceramiczna z XIX w. oraz płyty Radka z autografem muzyka. Uczestnicy balu mogli przez cały czas brać udział w loterii fantowej, na którą fanty przekazali rodzice uczniów jedlińskich szkół.

Atmosfera balu sprzyjała aktywności i hojności bawiących się gości. Wszystkie eksponaty zostały sprzedane i zasiliły fundusz stypendialny rekordową kwotą ponad 46 tys. zł, które będą przeznaczone dla uczniów jedlińskich szkół, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce, sporcie, rozwijają talenty artystyczne jak również dla tych uczniów, którzy dzięki swojej aktywności promują i rozsławiają nasze miasto.

 

 

 

źródło: jedlinazdroj.euWróć
dodaj komentarz | Komentarze: