sowie

Gmina Jedlina-Zdrój, Uzdrowiska Szczawno - Jedlina S.A., Uzdrowiskowy Szlak - Strona nieoficjalna

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-26 14:59

Ostatni komentarz: Witam! Bardzo chciałabym wysłać mojego tatę do Jedliny - oprację bajasów miał 2 tyg temu. Prosze o informację czy to lekarz musi dac skierowanie na taką rehabilitacje? Jak długo czeka się na przyjecie? Prosze o informację. Pozdrawiam
dodany: 2009.06.03 07:45:54
przez: katja111
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 10:30

Ostatni komentarz: to jak nie placili to i mają za swoje...
:)

dodany: 2009.06.01 21:59:22
przez: jo
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-02 13:39

Ostatni komentarz: Jeżeli te potłuczone butelki, puszki, papiery nazwali porządkiem i czystością to chyba widzieli tylko to co im pozwolono.
dodany: 2009.03.26 10:14:10
przez: gość
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-07 15:59

Ostatni komentarz: No i co dalej. A co z mieszkańcami Głuszycy, przez którą przejeżdża dziennie kilka tysięcy samochodów. Czy mają tak żyć dalej w nieustannym huku pojazdów? Ani odpoczynku ani snu.
dodany: 2009.01.07 19:24:24
przez: gość
czytaj więcej
Data newsa: 2008-10-24 15:33

Ostatni komentarz: Poszaleć? - a czy las jest miejscem do szaleństw??? Ten tor powstał w w lesie, zniszczono korzenie drzewostanu, wokół tej całej infrastruktury toru jest hałas, brud,puszki,szkło- to właśnie widzą kuracjusze.
No a mieszkańcy tego terenu są pewnie uszczęśliwieni tą całą hałastrą pod ich domami. Koniec ich spokoju- mieszkańcy się nie liczą, ważna kasa za wszelką cenę - przyrody i zdrowia mieszkańców.
dodany: 2008.11.06 10:39:23
przez: gość
czytaj więcej
Informacja komisariatu Policji w Głuszycy
2010-11-25 14:31

Każdy z nas ma wpływ na poprawę bezpieczeństwa, my sami również stosując w życiu codziennym podstawowe zasady bezpieczeństwa możemy ustrzec się przed wieloma zagrożeniami, uniknąć ich skutków, a także w porę im zapobiec. Dlatego chcesz żyć bezpiecznie – dostosuj się do naszych rad;

 

 


* Zawsze zamykaj drzwi na wszystkie zamki, zwłaszcza gdy sam pozostajesz w domu, nie wpuszczaj obcych.
* Nie rozgłaszaj tego, że w mieszkaniu przebywasz sam, przestrzegaj tej reguły również w rozmowach telefonicznych z obcymi osobami.
* Współdziałaj z sąsiadami, zwracaj uwagę na mieszkanie sąsiada podczas jego nieobecności. Obserwujmy okolice miejsca zamieszkania, alarmujmy spółdzielnie (administratora) o brakach w infrastrukturze budynku mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo.
* Odbierając telefon, z prośbą o pożyczkę pieniędzy od osób podających się za członka rodziny, zadzwoń do swoich bliskich i sprawdź autentyczność tej osoby.
* Jeżeli jest to konieczne, przed otwarciem drzwi nieznanej osobie (nawet jeśli jest to policjant, inkasent, administrator budynku czy listonosz) załóż łańcuch i poproś o dokument tożsamości.
* Wychodząc na spacer unikaj miejsc mało uczęszczanych przez ludzi, staraj się nie wychodzić z domu o zmroku, jeżeli to konieczne przebywaj w miejscach dobrze oświetlonych.
* Podróżując środkami komunikacji publicznej siadaj w grupie kilku osób lub blisko kierowcy. Jadąc pociągiem nie wsiadaj do pustego przedziału.
* Wsiadając do autobusu, torebkę (saszetkę) z dokumentami i pieniędzmi trzymaj przed sobą, unikaj tzw. „sztucznych tłoków” celowo stwarzanych przez złodziei.
* Przebywając w szpitalu, wartościowe rzeczy zdawajmy do depozytu. W sklepie na cmentarzu, w parku, u fryzjera toreb lub siatek z pieniędzmi i dokumentami nawet na chwilę nie pozostawiajmy bez nadzoru.
* Wychodząc z domu nie zbieraj ze sobą dużych kwot pieniędzy ani kosztowności
* Jeżeli wszystko wskazuje na to, że napastnik dokona zamachu, krzycz, wołaj o pomoc i pamiętaj, że masz prawo się bronić wszelkimi znanymi Ci sposobami. Nie pozostawajmy obojętni na zagrożenie.
* Nie gódźmy się na zło, przemoc, wandalizm i chuligaństwo wokół siebie.

 

Pamiętaj zawsze możesz dzwonić pod bezpłatny numer 112 lub 997.

 

 

 

źródło: jedlinazdroj.euWróć
dodaj komentarz | Komentarze: