sowie

Gmina Jedlina-Zdrój, Uzdrowiska Szczawno - Jedlina S.A., Uzdrowiskowy Szlak

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-26 14:59

Ostatni komentarz: Witam! Bardzo chciałabym wysłać mojego tatę do Jedliny - oprację bajasów miał 2 tyg temu. Prosze o informację czy to lekarz musi dac skierowanie na taką rehabilitacje? Jak długo czeka się na przyjecie? Prosze o informację. Pozdrawiam
dodany: 2009.06.03 07:45:54
przez: katja111
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-27 10:30

Ostatni komentarz: to jak nie placili to i mają za swoje...
:)

dodany: 2009.06.01 21:59:22
przez: jo
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-02 13:39

Ostatni komentarz: Jeżeli te potłuczone butelki, puszki, papiery nazwali porządkiem i czystością to chyba widzieli tylko to co im pozwolono.
dodany: 2009.03.26 10:14:10
przez: gość
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-07 15:59

Ostatni komentarz: No i co dalej. A co z mieszkańcami Głuszycy, przez którą przejeżdża dziennie kilka tysięcy samochodów. Czy mają tak żyć dalej w nieustannym huku pojazdów? Ani odpoczynku ani snu.
dodany: 2009.01.07 19:24:24
przez: gość
czytaj więcej
Data newsa: 2008-10-24 15:33

Ostatni komentarz: Poszaleć? - a czy las jest miejscem do szaleństw??? Ten tor powstał w w lesie, zniszczono korzenie drzewostanu, wokół tej całej infrastruktury toru jest hałas, brud,puszki,szkło- to właśnie widzą kuracjusze.
No a mieszkańcy tego terenu są pewnie uszczęśliwieni tą całą hałastrą pod ich domami. Koniec ich spokoju- mieszkańcy się nie liczą, ważna kasa za wszelką cenę - przyrody i zdrowia mieszkańców.
dodany: 2008.11.06 10:39:23
przez: gość
czytaj więcej
„Bus Czarodziejska Góra” w Jedlinie-Zdroju
2012-07-04 12:39


Tylko jedną złotówkę będzie kosztował przejazd busem, który pojawi się w Jedlinie – Zdroju. Nową linię kursującą po ciekawych miejscach tego uzdrowiskowego miasta, uruchamia od lipca firma usługowo-przewozowa Beaty Żołnieruk. Rozmowa z Panią Beatą Żołnieruk, która prowadzi firmę usługowo-przewozową. - Od lipca uruchamiają Państwo nowa linię „ Bus Czarodziejska Góra”. Na jakiej trasie będzie kursowały Państwa busy? - To prawda. Z inicjatywy Burmistrza Jedliny- Zdrój Pana Leszka Orpla uruchomiona zostanie nowa linia na trasie: Jedlina- Zdrój Parking sportowy- Jedlina- Zdrój rondo- Pijalnia wód Uzdrowisko- Czarodziejskie Liny- ul. Chrobrego (Dino)- Dworzec PKP. Oferta skierowana jest do mieszkańców Jedliny- Zdrój, kuracjuszy, ale przede wszystkim do wszystkich tych, którzy zechcą spędzić weekend w przepięknie położonym kurorcie jakim jest Jedlina- Zdrój.


Wszystkich serdecznie zapraszam. Więcej na stronie www. jedlinazdroj.com.pl. - Jakim taborem Państwo dysponują? - W najbliższym czasie planuję zakup pojazdów, które rozszerzą naszą ofertę transportu. Obecnie firma dysponuje autobusami marki Jelcz, Iveco, Volkswagen, Neoplan o liczbie miejsc- 52, 33, 19, 20, 44 ,14 o zróżnicowanym standardzie, spośród których wybierzecie Państwo pojazd odpowiadający wymaganiom w kwestii ilości miejsc, wyposażenia itp. - Czy organizują Państwo wycieczki dla grup zorganizowanych? - Obecnie firma oferuje wynajem autobusów na wyjazdy: turystyczne, uroczystości rodzinne, imprezy okolicznościowe, przewozy grup młodzieży na kolonie, przewozy regularne pracowników. - Czy rodzice wysyłający dzieci na wycieczkę lub kolonię mogą sprawdzić przed wyjazdem stan pojazdu? - Rodzic, nauczycielka, wychowawca - każdy ma prawo zwrócić się do policjantów z prośbą o skontrolowanie kierowcy i autokaru przed rozpoczęciem podróży. Funkcjonariusze sprawdzają stan trzeźwości kierowcy, ale także to, czy jest wypoczęty i posiada odpowiednie uprawnienia. Firma musi posiadać licencje i odpowiednie zezwolenia a na wypadek awarii tabor zastępczy. Organizator wyjazdu lub opiekunowie dzieci na kilka dni przed planowanym wyjazdem powinni zawiadomić najbliższą jednostkę policji lub Inspekcję Transportu Drogowego o terminie i czasie wyjazdu autokaru. Dla organizatorów takich wyjazdów polecam Publikację Poradnik bezpiecznego wypoczynku- sfinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej- poradnik jest bezpłatny i dostępny na stronie internetowe www.men.gov.pl. Ella


źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: